Sepetiniz

Fizik Tedavi Ürünleri Nelerdir?

Fizik tedavi ürünleri nelerdir sorusu ile araştırma yapmaya başladıysanız, sizin ya da yakınınız olan birinin sorunu var demektir. Fizik tedavi son dönemde ameliyat kadar başarılı sonuçlar veren bir uygulama haline gelmiştir. İşinin uzmanı fizyoterapistler tarafından, kişiye özel tedavi planları ile birçok hasta olumlu sonuçlara ulaşmaktadır. Fizik tedavi de önemli olan doğru bir uzmandan yardım almak ve doğru ürünler ile bu süreci desteklemektir. Kas ya da eklemlerdeki sorunlar için üretilen farklı tip ürünler ile, tedavi sürecinden alınan verimin ve tedavi süresinin kısaldığı da görülmektedir. Bu ürünler yardımcı ekipmanlar olarak, fizik tedavi uzmanınız tarafından size önerilecektir. Kaliteli ürünler ile destekleyeceğiniz tedavi sürecinde, fizik tedavi ürünleri nelerdir? Sorusuna da doğru cevap bulmanız gerekir. 

Fizyoterapi Merkezleri İçin Ürünler 

Hasta için üretilen ve fizik tedaviye destek sağlayan ürünlerin yanı sıra, son teknoloji fizyoterapi makineleri de çok önemlidir. Teknolojinin geldiği son noktada, geliştirilen ürünler sayesinde fizyoterapinin gücü de artmıştır. Son dönemde fizyoterapiden ameliyat kadar yarar sağlanmasının en büyük nedeni, bu son teknoloji ürünleri bulunması ve ülkemize gelmesidir. Fizyoterapi ve rehabilitasyon merkeziniz için doğru ürün seçimi için https://www.huzurmedikal.com.tr/urunler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşabileceğiniz Huzur Medikal, sektördeki tecrübesi ile birçok merkez için ürünler sağlamaktadır. Satış öncesi ve sonrasında verdiği destek ile müşterilerinin her zaman yanında olmayı kendisine ilke edinmiştir. Peki bu fizik tedavi ürünleri nelerdir?   

Fizik Tedavi Cihazları  

Fizik tedavi cihazları, elektroterapi, ultrason, kombine cihazları, lazer cihazı, kısadalga diatermi, pressoterapi adında cihazlardan oluşur. Bu cihazlar sayesinde etkili bir fizik tadavi yapılması sağlanır. Elektroterapi cihazları, ağrıların azaltılmasında kullanılır. Hücre metabolizması, dokularda konjesyonun azalmasına da katkı sağlar. Ayarlanabilir modları sayesinde farklı hastalar için doğru uygulama yapılmasını sağlar. Kombine cihazlar ise elektroterapi ve ultrason teknolojisinin bir arada kullanılmasını sağlar. Bu da hızlı ve etkin bir tedavi sürecini destekler. Farklı dalga ve formları vardır. Tek dokunuşla işlem yapılmasına olanak sağlar. Takip modülü ile kullanımı oldukça kolaydır. Her hasta için farklı modlara ayaralanabilir.